AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - PAKS.: 6MM - -40÷100°C - ØREIKÄ: 15MM - Tekniset tiivisteet - S-5X15X6-AOTC-N - 1
AKSELITIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - PAKS.: 6MM - -40÷100°C - ØREIKÄ: 15MM - Tekniset tiivisteet - S-5X15X6-AOTC-N - 2
  • Tuotekoodi: S-5X15X6-AOTC-N
  • Paino: 1.6 g
  • Paksuus: 6mm
  • Toimintalämpötila: -40...100°C
  • Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
  • Akselin halkaisija: 5mm
  • Versio: ylimääräisellä pölysuojalla varustettu
  • Asennuselementin tyyppi: simering tiiviste
  • Reiän halkaisija: 15mm
kpl
Tiivisteen materiaaliNBR-kautsu
Sisäosan materiaaliteräs
Toimintalämpötila-40...100°C
Akselin halkaisija5mm
Paksuus6mm
Reiän halkaisija15mm