Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ELTAKO GMBH Automaatiomoduulin tyyppi wireless push button Sovellus älykäs talo Lisätoimitoja without single frame Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja E-Design55 Moduulin laji... Lue lisää
91,44 €(Sis.alv)
72,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ELTAKO-30056708
- Paino: 77 g
- Valmistaja: ELTAKO GMBH
- Väri: matte anthracite
- Sovellus: älykäs talo
- Ulkoiset koot: 55x55x15mm
- Koot: 55x55mm
- Siirtoprotokolla: EnOcean
- Moduulin laji: langaton
- Näppäimien lukumäärä: 2
- Lisätoimitoja: without single frame
- Kanavien luku: 4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
WIRELESS PUSH BUTTON - ENOCEAN CH: 4 - INTELLIGENT HOUSE 30056708
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELTAKO GMBH |
| Automaatiomoduulin tyyppi | wireless push button |
| Sovellus | älykäs talo |
| Lisätoimitoja | without single frame |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | E-Design55 |
| Moduulin laji | langaton |
| Koot | 55x55mm |
| Ulkomitat | 55x55x15mm |
| Kanavien luku | 4 |
| Näppäimien lukumäärä | 2 |
| Ulottuvuus | 30m |
| Väri | matte anthracite |
| Siirtoprotokolla | EnOcean |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista