Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LUMEL Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila 0...55°C Tiivistysluokka IP20-liittimien puolelta Tiivistysluokka IP40 etupuolelta Tulojen lukumäärä 2 Ulkomitat 45x120x100mm Liitäntä... Lue lisää
619,64 €(Sis.alv)
493,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM61IOT-1200M0
- Paino: 0.43 kg
- Tiivistysluokka: IP20-liittimien puolelta
- Tiivistysluokka: IP40 etupuolelta
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: 0...55°C
- Valmistaja: LUMEL
- Ulkoiset koot: 45x120x100mm
- Virtalähteen jännite: 85...253V AC
- Virtalähteen jännite: 90...300V DC
- Porttien luku: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TEOLLISUUSMODUULI: TIETOJENKERUULAITE - 85÷253VAC - 90÷300VDC SM61IOT-1200M0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMEL |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20-liittimien puolelta |
| Tiivistysluokka | IP40 etupuolelta |
| Tulojen lukumäärä | 2 |
| Ulkomitat | 45x120x100mm |
| Liitäntä | 10/100 Base-T |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitäntä | USB |
| Porttien luku | 2 |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | tietojenkeruulaite |
| Tulo 1 laji | digitaali |
| Virtalähteen jännite | 85...253V AC |
| Virtalähteen jännite | 90...300V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista