Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELKO EP Ulkomitat 52x90x65mm Tiivistysluokka IP20 Lähdöt ruuvipuristimet Lähtö 1 laji SPDT x2 Valvottu koko tehokerroin, cos? Toimintalämpötila -20...55°C koskettimen toiminnan viive... Lue lisää
173,12 €(Sis.alv)
137,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: COS-2230V
- Paino: 0.27 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 0,1...16A
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: ELKO EP
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 52x90x65mm
- Tuotantosarja: COS-2
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELKO EP |
| Ulkomitat | 52x90x65mm |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Lähtö 1 laji | SPDT x2 |
| Valvottu koko | tehokerroin, cos? |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| koskettimen toiminnan viive | 0,1...10s |
| Nimellisvirta | 0,1...16A |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 16A |
| Automaatiomoduulin tyyppi | tehokertoimen valvontarele |
| Tuotantosarja | COS-2 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €