COS-2/230V
TEHOKERTOIMEN VALVONTARELE - TEHOKERROIN, COS? - 230VAC - COS-2 - Valvontareleet - COS-2230V - 1
Valmistaja ELKO EP Ulkomitat 52x90x65mm Tiivistysluokka IP20 Lähdöt ruuvipuristimet Lähtö 1 laji SPDT x2 Valvottu koko tehokerroin, cos? Toimintalämpötila -20...55°C koskettimen toiminnan viive... Lue lisää
  • Tuotekoodi: COS-2230V
  • Paino: 0.27 kg
  • Tiivistysluokka: IP20
  • Nimellisvirta: 0,1...16A
  • Asennus: DIN
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Toimintalämpötila: -20...55°C
  • Valmistaja: ELKO EP
  • Lähdöt: ruuvipuristimet
  • Ulkoiset koot: 52x90x65mm
  • Tuotantosarja: COS-2
  • Virtalähteen jännite: 230V AC
kpl
ValmistajaELKO EP
Ulkomitat52x90x65mm
TiivistysluokkaIP20
Lähdötruuvipuristimet
Lähtö 1 lajiSPDT x2
Valvottu kokotehokerroin, cos?
Toimintalämpötila-20...55°C
koskettimen toiminnan viive0,1...10s
Nimellisvirta0,1...16A
Virtalähteen jännite230V AC
Tulon 1 sähköiset parametrit250V AC / 16A