Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja CARLO GAVAZZI Tiivistysluokka IP67 Rungon materiaali PTFE Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi tasosäätimen anturi Toimintalämpötila 0...145°C Elektrodin ulottavuudet Ø5x1000mm Johdon... Lue lisää
707,22 €(Sis.alv)
563,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VTI3
- Paino: 0.8 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Anturien ominaisuudet: 3 elektrodia
- Toimintalämpötila: 0...145°C
- Valmistaja: CARLO GAVAZZI
- Ruuvikierre: 1 1/2"
- Johdon pituus: 0,1m
- Rungon materiaali: PTFE
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASOSÄÄTIMEN ANTURI - IP67 - PIT: 0,1M - RUUVIKIERRE: 1 1/2" - PTFE VTI3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CARLO GAVAZZI |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Rungon materiaali | PTFE |
| Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi | tasosäätimen anturi |
| Toimintalämpötila | 0...145°C |
| Elektrodin ulottavuudet | Ø5x1000mm |
| Johdon pituus | 0,1m |
| Ruuvikierre | 1 1/2" |
| Anturien ominaisuudet | 3 elektrodia |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista