
OMRON
ELEKTRODIEROTIN
F03-14 1P
Tuotekoodi: F03-14-1P
3,98 €(Sis.alv)
3,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 9 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | OMRON |
| Lähtö 1 laji | transistori |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Hallittu arvoalue | 10...100kohm |
| Ulkomitat | 17,5x90x90mm |
| koskettimen toiminnan viive | 0,1...10s |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Valvottu koko | johtavan nesteen taso |
| Yhteensopivat tuotteet | BF-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | BF-3 |
| Yhteensopivat tuotteet | BF-5 |
| Yhteensopivat tuotteet | BS-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-11 |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-12 |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-14-1P |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-14-3P |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-14-5P |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-01-SUS201 |
| Yhteensopivat tuotteet | F03-01-SUS316 |
| Yhteensopivat tuotteet | PS-3S |
| Yhteensopivat tuotteet | PS-4S |
| Yhteensopivat tuotteet | PS-5S |
| Yhteensopivat tuotteet | PS-31-SUS304-1M |
| Yhteensopivat tuotteet | PS-31-SUS304-03M |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | tason valvontarele |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
















