Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELKO EP Ulkomitat 17,6x90x64mm Tuotantosarja HRH-5 Toimintalämpötila -20...55°C Virtalähteen jännite 24...240V AC Virtalähteen jännite 24...240V DC Tulon 1 sähköiset parametrit... Lue lisää
68,65 €(Sis.alv)
54,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HRH-5UNI
- Paino: 85 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: ELKO EP
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 17,6x90x64mm
- Tuotantosarja: HRH-5
- Virtalähteen jännite: 24...240V AC
- Virtalähteen jännite: 24...240V DC
- Virran lähde: ulkoiset
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELKO EP |
| Ulkomitat | 17,6x90x64mm |
| Tuotantosarja | HRH-5 |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Virtalähteen jännite | 24...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 24...240V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Valvottu koko | johtavan nesteen taso |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | tason valvontarele |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Virran lähde | ulkoiset |
| koskettimen toiminnan viive | 0,5...10s |
| Hallittu arvoalue | 5...100kohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €