
WIRFA
YHDISTYSKAAPELI - JOHTIMET: 30 - 1000MM - IDC,MOLEMMIN PUOLIN
IC3-IDC30-IDC30-1000
Tuotekoodi: WIRFA-30010301000
70,88 €(Sis.alv)
56,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WIRFA |
| Type of automation module | siirto |
| Leveys | 83,5mm |
| Syvyys | 70,6mm |
| Korkeus | 92,6mm |
| Toimintajännite | 24V |
| Johdon halkaisija | 0,14...2,5mm2 |
| Virtakuormitus | 1A |
| Huippujännite | 35V |
| Eristämättömän johdon pituus | 6mm |
| Napaluku | 30 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Säilytyslämpötila | -40...70°C |







