
WIRFA
YHDISTYSKAAPELI - JOHTIMET: 20 - 1000MM - IDC,MDR H
IC3-MC20-IDC20-SH-H-1000
Tuotekoodi: WIRFA-30031201000
164,48 €(Sis.alv)
131,06 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIRFA |
| Type of automation module | siirto |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Säilytyslämpötila | -40...70°C |
| Johdon halkaisija | 0,25...2,5mm2 |
| Eristämättömän johdon pituus | 7mm |
| Leveys | 76mm |
| Syvyys | 70,6mm |
| Korkeus | 92,6mm |
| Virtakuormitus | 1A |
| Napaluku | 20 |
| Toimintajännite | 24V |
| Huippujännite | 35V |











