Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WIRFA Type of automation module siirto Leveys 147,5mm Syvyys 83,3mm Korkeus 92,6mm Toimintajännite 24V Johdon halkaisija 0,14...2,5mm2 Virtakuormitus 1A Huippujännite 30V... Lue lisää
309,06 €(Sis.alv)
246,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IS2-PLCT-W-24-A
- Paino: 0.23 kg
- Leveys: 147,5mm
- Syvyys: 83,3mm
- Korkeus: 92,6mm
- Johdon halkaisija: 0,14...2,5mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WIRFA
- Toimintajännite: 24V
- Johdon poikkipinta-ala: 0.14...2.5mm<sup>2</sup>
- Huippujännite: 30V
- Napaluku: 24
- Virtakuormitus: 1A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SIIRTO - W: 147,5MM - D: 83,3MM - H: 92,6MM - UTOIMINTA: 24V - 0,14÷2,5MM2 2049024
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIRFA |
| Type of automation module | siirto |
| Leveys | 147,5mm |
| Syvyys | 83,3mm |
| Korkeus | 92,6mm |
| Toimintajännite | 24V |
| Johdon halkaisija | 0,14...2,5mm2 |
| Virtakuormitus | 1A |
| Huippujännite | 30V |
| Eristämättömän johdon pituus | 6mm |
| Napaluku | 24 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Säilytyslämpötila | -40...70°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista