Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SIIRTO - W: 105MM - D: 68,5MM - H: 92,6MM - UTOIMINTA: 24V - LÄMP: -20÷60°C
2003037



Valmistaja WIRFA Teollisuusmoduulin tyyppi siirto Leveys 105mm Syvyys 68,5mm Korkeus 92,6mm Toimintalämpötila -20...60°C Johdon halkaisija 0,25...2,5mm2 Virtakuormitus 1,5A Huippujännite 35V... Lue lisää
90,80 €(Sis.alv)
72,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IS2-DF-S-37
- Paino: 0.16 kg
- Leveys: 105mm
- Syvyys: 68,5mm
- Korkeus: 92,6mm
- Johdon halkaisija: 0,25...2,5mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WIRFA
- Toimintajännite: 24V
- Johdon poikkipinta-ala: 0.25...2.5mm<sup>2</sup>
- Huippujännite: 35V
- Napaluku: 37
- Virtakuormitus: 1,5A
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIRFA |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | siirto |
| Leveys | 105mm |
| Syvyys | 68,5mm |
| Korkeus | 92,6mm |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Johdon halkaisija | 0,25...2,5mm2 |
| Virtakuormitus | 1,5A |
| Huippujännite | 35V |
| Eristämättömän johdon pituus | 7mm |
| Säilytyslämpötila | -40...70°C |
| Napaluku | 37 |
| Toimintajännite | 24V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €