Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIRFA Type of automation module siirto Leveys 35mm Syvyys 68,5mm Korkeus 92,6mm Toimintajännite 24V Johdon halkaisija 0,25...2,5mm2 Virtakuormitus 1A Huippujännite 35V Eristämättömän... Lue lisää
88,39 €(Sis.alv)
70,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IS2-J45-S
- Paino: 59.1 g
- Leveys: 35mm
- Syvyys: 68,5mm
- Korkeus: 92,6mm
- Johdon halkaisija: 0,25...2,5mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WIRFA
- Toimintajännite: 24V
- Johdon poikkipinta-ala: 0.25...2.5mm<sup>2</sup>
- Huippujännite: 35V
- Virtakuormitus: 1A
- Liittimen laji: RJ45
- Liittimen laji: ruuvi terminaali
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIRFA |
| Type of automation module | siirto |
| Leveys | 35mm |
| Syvyys | 68,5mm |
| Korkeus | 92,6mm |
| Toimintajännite | 24V |
| Johdon halkaisija | 0,25...2,5mm2 |
| Virtakuormitus | 1A |
| Huippujännite | 35V |
| Eristämättömän johdon pituus | 7mm |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Säilytyslämpötila | -40...70°C |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | ruuvi terminaali |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €