Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Virtalähteen jännite 230V AC Signalointitapa obstruction light Väri punainen Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP68 Ulkomitat Ø165x205mm... Lue lisää
1454,38 €(Sis.alv)
1158,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-28141068
- Paino: 2.19 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø165x205mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SIGNALLER: LIGHTING - OBSTRUCTION LIGHT - PUNAINEN - 230VAC - IP66,IP68 28141068
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Signalointitapa | obstruction light |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Ulkomitat | Ø165x205mm |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista