- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Beckhoff Automation Tuotantosarja AX5000 Nimellisvirta 18A Automaatiomoduulin tyyppi servo-ohjain Siirtoprotokolla EtherCAT Koot 185x274x232mm Kanavien luku 1 kolmivaiheinen jännite 3 x... Lue lisää
4504,57 €(Sis.alv)
3589,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AX5118-0000-0202
- Paino: 11 kg
- Nimellisvirta: 18A
- Valmistaja: Beckhoff Automation
- Tuotantosarja: AX5000
- Koot: 185x274x232mm
- kolmivaiheinen jännite: 3 x 100...480V AC
- Siirtoprotokolla: EtherCAT
- Kanavien luku: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SERVO-OHJAIN - AX5000 - 3X100÷480VAC - ETHERCAT - 18A - CH: 1 AX5118-0000-0202
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Beckhoff Automation |
| Tuotantosarja | AX5000 |
| Nimellisvirta | 18A |
| Automaatiomoduulin tyyppi | servo-ohjain |
| Siirtoprotokolla | EtherCAT |
| Koot | 185x274x232mm |
| Kanavien luku | 1 |
| kolmivaiheinen jännite | 3 x 100...480V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista