- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ENDRESS+HAUSER Anturin tyyppi taso- Liitin R1-1/2 Virtalähteen jännite 19...55V DC Virtalähteen jännite 19...253V AC Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP67 Tiivistysluokka Nema 4X... Lue lisää
1534,98 €(Sis.alv)
1223,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FTM21-12R80
- Paino: 2.86 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP66
- Tiivistysluokka: Nema 4X
- Liitin: R1-1/2
- Kotelon materiaali: alumiini
- Anturin tyyppi: taso-
- Valmistaja: ENDRESS+HAUSER
- Sovellus: bulk solids
- Tuotantosarja: FTM21
- Virtalähteen jännite: 19...55V DC
- Virtalähteen jännite: 19...253V AC
- Anturi laji: tärinä-
- Anturin pituus: 0,5m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SENSOR: LEVEL - R1-1/2 - 19÷55VDC - IP66,IP67,NEMA 4X - BULK SOLIDS FTM21-AG245A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ENDRESS+HAUSER |
| Anturin tyyppi | taso- |
| Liitin | R1-1/2 |
| Virtalähteen jännite | 19...55V DC |
| Virtalähteen jännite | 19...253V AC |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tiivistysluokka | Nema 4X |
| Sähköliitäntä | M20x1,5 |
| Sovellus | bulk solids |
| Säilytyslämpötila | -40...85°C |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Medium lämpötila | -40...150°C |
| Toimintapaine | -1...25bar |
| Anturin pituus | 0,5m |
| Anturi laji | tärinä- |
| Lähtö 1 laji | DPDT |
| Tuotantosarja | FTM21 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista