
ZAMEL
KAUKOSÄÄDIN - IP20 - EXTA LIFE CH: 2 - PAINIKK.LKM: 2
P-457/2
Tuotekoodi: P-4572
66,02 €(Sis.alv)
52,60 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ZAMEL |
| Asennus | tölkki |
| Yhteensopivat tuotteet | EFC-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | P-457/2 |
| Yhteensopivat tuotteet | P-457/4 |
| Yhteensopivat tuotteet | RNK-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | RNK-24 |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | EXTA LIFE |
| Tuotantosarja | EXTA LIFE |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| ohjaus | langattomat |
| Koskettimien asetukset | NO x2 |
| Lisätoimitoja | ohjelmointi suoraan Android-käyttöjärjestelmällä varustetuista laitteista |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Type of automation module | sälekaihtimien ohjain |
| Kauppanimi | Smart Home |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Koot | 47,5x47,5x20mm |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Ulottuvuus | 230m |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Lähdön sähköiset parametrit | 250V AC/5A |
| Taajuus | 868,32MHz |
| Sovellus | älykäs talo |








