Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja F&F Type of automation module sähkömittari Siirtoprotokolla WIFI Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -20...50°C Sovellus aurinkokennotekniikka Ohjelmisto FOX... Lue lisää
285,09 €(Sis.alv)
227,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WI-MEF-3-OPT-40
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 40A
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: F&F
- Sovellus: aurinkokennotekniikka
- Siirtoprotokolla: WIFI
- Setin sisältö: ohjain
- Setin sisältö: virta-anturit
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | F&F |
| Type of automation module | sähkömittari |
| Siirtoprotokolla | WIFI |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sovellus | aurinkokennotekniikka |
| Ohjelmisto | FOX |
| Ohjelmisto | saatavilla AppStoresta |
| Ohjelmisto | saatavilla Google Play:sta |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lasketun mitan koko | sähköenergia |
| Nimellisvirta | 40A |
| Valvottu koko | 3x230/400V AC 50/60Hz |
| Setin sisältö | ohjain |
| Setin sisältö | virta-anturit |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €