Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Toimintapaine 3...8bar Venttiilin toiminto 5/3 NC Tiivistysluokka IP65 Tehonkulutus 1W Virtalähteen jännite 24V DC Virtaus... Lue lisää
334,77 €(Sis.alv)
266,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUVGL10P53CTM51R8L
- Paino: 55 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: FESTO
- Käyttökohde: VTUG venttiiliterminaalia varten
- Sovellus: venttiiliterminaalia varten
- Massa: 55g
- Tuotantosarja: VUVG
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 1W
- Virtaus: 210l/min
- Venttiilin toiminto: 5/3 NC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 3÷8BAR - 5/3 NC - IP65 - 1W - 24VDC - VUVG 577346
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintapaine | 3...8bar |
| Venttiilin toiminto | 5/3 NC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tehonkulutus | 1W |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtaus | 210l/min |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Tuotantosarja | VUVG |
| Keskitason maks. lämpötila | 50°C |
| Pneumaattinen liitin | M5 x5 |
| Sovellus | venttiiliterminaalia varten |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | VTUG |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista