Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Toimintapaine 3...8bar Venttiilin toiminto 5/2 yksiasentoinen Rungon materiaali alumiini Tiivistemateriaali NBR-kautsu... Lue lisää
233,22 €(Sis.alv)
185,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUVG-L14-M52-MT-G1
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -5...50°C
- Valmistaja: FESTO
- Ruuvikierre: G 1/8"
- Rungon materiaali: alumiini
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 1W
- Virtaus: 780l/min
- Venttiilin toiminto: 5/2 yksiasentoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 3÷8BAR - 5/2 YKSIASENTOINEN - IP65 8031508
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintapaine | 3...8bar |
| Venttiilin toiminto | 5/2 yksiasentoinen |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tehonkulutus | 1W |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtaus | 780l/min |
| Toimintalämpötila | -5...50°C |
| Ruuvikierre | G 1/8" |
| ohjaus | solenoidi/ilma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista