Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja NORGREN HERION Rungon materiaali Aluminium-pysäytin Ruuvikierre G 1/2" Tiivistysluokka IP65 ohjaus solenoidi/ilma Sisäosan materiaali muovi Sisäosan materiaali ruostumaton teräs... Lue lisää
682,32 €(Sis.alv)
543,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: V63D517A-A313J
- Paino: 0.95 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: G 1/2"
- Rungon materiaali: Aluminium-pysäytin
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 2W
- Virtaus: 4500l/min
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 3÷10BAR - ALUMINIUM-PYSÄYTIN - IP65 V63D517A-A313J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Rungon materiaali | Aluminium-pysäytin |
| Ruuvikierre | G 1/2" |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| ohjaus | solenoidi/ilma |
| Sisäosan materiaali | muovi |
| Sisäosan materiaali | ruostumaton teräs |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Toimintapaine | 3...10bar |
| Tehonkulutus | 2W |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtaus | 4500l/min |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista