Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Tehonkulutus 1,6W Pneumaattinen liitin liitäntälevy, 42mm, ISO 5599-1 Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Tuotantosarja VSVA Toimintalämpötila -5...50°C... Lue lisää
364,59 €(Sis.alv)
290,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VSVA-B-M52MDD11R5L
- Paino: 0.43 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -5...50°C
- Valmistaja: FESTO
- Massa: 426g
- Tuotantosarja: VSVA
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 1,6W
- Virtaus: 1,3kl/min
- Venttiilin toiminto: 5/2 yksiasentoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 3÷10BAR - 5/2 YKSIASENTOINEN - IP65 561363
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Tehonkulutus | 1,6W |
| Pneumaattinen liitin | liitäntälevy, 42mm, ISO 5599-1 |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Tuotantosarja | VSVA |
| Toimintalämpötila | -5...50°C |
| Toimintapaine | 3...10bar |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Keskitason maks. lämpötila | 50°C |
| Virtaus | 1,3kl/min |
| Venttiilin toiminto | 5/2 yksiasentoinen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista