Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Rungon materiaali Aluminium-pysäytin Ruuvikierre BSP 1/4" Sähköliitäntä DIN 43650 typ B Tiivistysluokka IP65 ohjaus solenoidi/ilma Sisäosan materiaali muovi Sisäosan... Lue lisää
224,83 €(Sis.alv)
179,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: V61B513A-A213J
- Paino: 0.33 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1/4"
- Rungon materiaali: Aluminium-pysäytin
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 2W
- Virtaus: 1,3kl/min
- Tilattavissa 19 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Rungon materiaali | Aluminium-pysäytin |
| Ruuvikierre | BSP 1/4" |
| Sähköliitäntä | DIN 43650 typ B |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| ohjaus | solenoidi/ilma |
| Sisäosan materiaali | muovi |
| Sisäosan materiaali | ruostumaton teräs |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Toimintapaine | 2...8bar |
| Tehonkulutus | 2W |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtaus | 1,3kl/min |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | 5/2 NC monostab. |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | apukäsiohjaus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €