Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Pneumaattinen liitin G 1/4" x5 Sovellus venttiiliterminaalia varten Tiivistysluokka IP65 Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Tuotantosarja VUVG... Lue lisää
235,09 €(Sis.alv)
187,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUVGL18M52RTG141R8
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: FESTO
- Käyttökohde: VTUG venttiiliterminaalia varten
- Sovellus: venttiiliterminaalia varten
- Massa: 154g
- Tuotantosarja: VUVG
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 1W
- Virtaus: 1,3kl/min
- Venttiilin toiminto: 5/2 yksiasentoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 2,5÷8BAR - 5/2 YKSIASENTOINEN - IP65 8031531
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Pneumaattinen liitin | G 1/4" x5 |
| Sovellus | venttiiliterminaalia varten |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Tuotantosarja | VUVG |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Tehonkulutus | 1W |
| Toimintapaine | 2,5...8bar |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Keskitason maks. lämpötila | 50°C |
| Virtaus | 1,3kl/min |
| Venttiilin toiminto | 5/2 yksiasentoinen |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | VTUG |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista