Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Pneumaattinen liitin G 1/8" x5 Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Tuotantosarja VUVS Toimintalämpötila -10...60°C Toimintapaine 2,5...10bar Keskitason maks.... Lue lisää
186,87 €(Sis.alv)
148,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUVS-L20-M52-MD-G1
- Paino: 0.1 kg
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: FESTO
- Massa: 183g
- Tuotantosarja: VUVS
- Virtaus: 700l/min
- Venttiilin toiminto: 5/2 yksiasentoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 2,5÷10BAR - 5/2 YKSIASENTOINEN 575250
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Pneumaattinen liitin | G 1/8" x5 |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Tuotantosarja | VUVS |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Toimintapaine | 2,5...10bar |
| Keskitason maks. lämpötila | 60°C |
| Virtaus | 700l/min |
| Venttiilin toiminto | 5/2 yksiasentoinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista