Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Toimintapaine 1,5...7bar Venttiilin toiminto 5/2 kaksiasentoinen Tiivistysluokka IP65 Tehonkulutus 0,8W Virtalähteen... Lue lisää
206,13 €(Sis.alv)
164,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUVGBK10B52TF1R8LS
- Paino: 67 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -5...50°C
- Valmistaja: FESTO
- Käyttökohde: VTUG venttiiliterminaalia varten
- Sovellus: venttiiliterminaalia varten
- Massa: 50g
- Tuotantosarja: VUVG
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 0,8W
- Virtaus: 160l/min
- Venttiilin toiminto: 5/2 kaksiasentoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 1,5÷7BAR - 5/2 KAKSIASENTOINEN 8042560
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintapaine | 1,5...7bar |
| Venttiilin toiminto | 5/2 kaksiasentoinen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tehonkulutus | 0,8W |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtaus | 160l/min |
| Toimintalämpötila | -5...50°C |
| Tuotantosarja | VUVG |
| Keskitason maks. lämpötila | 50°C |
| Pneumaattinen liitin | M8x1, 3-pin liitin |
| Sovellus | venttiiliterminaalia varten |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | VTUG |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista