Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0÷10BAR - MESSINKI - NBR-RAAKAKUMI - IP65
8254500.9401.02400



Valmistaja NORGREN HERION Virtalähteen jännite 24V DC Toimintalämpötila max. 50°C Tiivistysluokka IP65 Sähköliitäntä DIN EN 175301-803 Rungon materiaali messinki Tiivistemateriaali NBR-kautsu... Lue lisää
1251,59 €(Sis.alv)
997,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8254500.02400
- Paino: 4.84 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 5/4"
- Koko A: 92mm
- Rungon materiaali: messinki
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Johdon ulkohalkaisija: 32mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0÷10BAR - MESSINKI - NBR-RAAKAKUMI - IP65 8254500.9401.02400
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Sähköliitäntä | DIN EN 175301-803 |
| Rungon materiaali | messinki |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintapaine | 0...10bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 32mm |
| Koko L1 | 41mm |
| L2-ulottuvuus | 80...74mm |
| H2-mitta | 83mm |
| Koko A | 92mm |
| L-mitta | 132mm |
| H1-mitta | 157mm |
| Koko H | 186mm |
| Keskitason maks. lämpötila | 90°C |
| Ruuvikierre | BSP 5/4" |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kalvorakenne |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista