Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0÷10BAR - MESSINKI - NBR-RAAKAKUMI - IP65
8254000.9151.02400



Valmistaja NORGREN HERION Ruuvikierre BSP 1/4" Sähköliitäntä DIN EN 175301-803 Tiivistysluokka IP65 Pneumatiikan elementtien ominaisuus järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa... Lue lisää
422,70 €(Sis.alv)
336,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8254000.02400
- Paino: 0.8 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1/4"
- Koko A: 44mm
- Rungon materiaali: messinki
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Johdon ulkohalkaisija: 8mm
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Ruuvikierre | BSP 1/4" |
| Sähköliitäntä | DIN EN 175301-803 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kalvorakenne |
| Rungon materiaali | messinki |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Toimintapaine | 0...10bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 8mm |
| Koko L1 | 26,5mm |
| H2-mitta | 49,5mm |
| L2-ulottuvuus | 48,5...42mm |
| Koko A | 44mm |
| L-mitta | 60mm |
| H1-mitta | 92,5mm |
| Koko H | 104mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Keskitason maks. lämpötila | 90°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €