Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Tuotantosarja VZWM-L Pneumatiikan moduulin tyyppi sähkömagneettinen venttiili Toimintalämpötila -10...60°C Toimintapaine 0,5...6bar Keskitason maks. lämpötila 60°C Virtaus... Lue lisää
401,28 €(Sis.alv)
319,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VZWM-L-M22C-G34-F4
- Paino: 1.27 kg
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: FESTO
- Ruuvikierre: G 3/4"
- Massa: 1.27kg
- Tuotantosarja: VZWM-L
- Virtaus: 10000l/min
- Venttiilin toiminto: 2/2 NC yksiasentoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,5÷6BAR - 2/2 NC YKSIASENTOINEN 546149
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Tuotantosarja | VZWM-L |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Toimintapaine | 0,5...6bar |
| Keskitason maks. lämpötila | 60°C |
| Virtaus | 10000l/min |
| Venttiilin toiminto | 2/2 NC yksiasentoinen |
| Ruuvikierre | G 3/4" |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista