Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,3÷16BAR - MESSINKI - IP65 - 230VAC
8240214.9101.23050

Valmistaja NORGREN HERION Ruuvikierre G 1/2" Tiivistysluokka IP65 Pneumatiikan elementtien ominaisuus järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa Pneumatiikan elementtien ominaisuus... Lue lisää
349,51 €(Sis.alv)
278,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8240214.9101.23050
- Paino: 0.5 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: G 1/2"
- Koko A: 44mm
- Rungon materiaali: messinki
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Johdon ulkohalkaisija: 12mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,3÷16BAR - MESSINKI - IP65 - 230VAC 8240214.9101.23050
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Ruuvikierre | G 1/2" |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kalvorakenne |
| Rungon materiaali | messinki |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Toimintapaine | 0,3...16bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 12mm |
| Koko L1 | 31mm |
| Koko A | 44mm |
| L-mitta | 67mm |
| H1-mitta | 67mm |
| Koko H | 81mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista