Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,1÷16BAR - MESSINKI - PTFE - IP65
8240600.9101.02400



Valmistaja NORGREN HERION Tiivistysluokka IP65 Virtalähteen jännite 24V DC Rungon materiaali messinki Koko A 92mm L-mitta 132mm Koko H 124,5mm Koko L1 20mm H1-mitta 95,5mm H2-mitta 33mm Ruuvikierre... Lue lisää
514,43 €(Sis.alv)
409,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8240600.02400
- Paino: 2.74 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 3/2"
- Koko A: 92mm
- Rungon materiaali: messinki
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Johdon ulkohalkaisija: 40mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,1÷16BAR - MESSINKI - PTFE - IP65 8240600.9101.02400
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Rungon materiaali | messinki |
| Koko A | 92mm |
| L-mitta | 132mm |
| Koko H | 124,5mm |
| Koko L1 | 20mm |
| H1-mitta | 95,5mm |
| H2-mitta | 33mm |
| Ruuvikierre | BSP 3/2" |
| Toimintapaine | 0,1...16bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 40mm |
| Tiivistemateriaali | PTFE |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Keskitason maks. lämpötila | 90°C |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kalvorakenne |
| L2-ulottuvuus | 36...30mm |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Sähköliitäntä | DIN EN 175301-803 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista