Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,1÷16BAR - MESSINKI - NBR-RAAKAKUMI
8240700.9101.23050



Valmistaja NORGREN HERION Toimintalämpötila max. 50°C Sähköliitäntä DIN EN 175301-803 Tiivistysluokka IP65 Virtalähteen jännite 230V AC Rungon materiaali messinki Koko A 109mm L-mitta 160mm... Lue lisää
876,63 €(Sis.alv)
698,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8240700.23050
- Paino: 3.99 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 2"
- Koko A: 109mm
- Rungon materiaali: messinki
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Johdon ulkohalkaisija: 50mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,1÷16BAR - MESSINKI - NBR-RAAKAKUMI 8240700.9101.23050
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Sähköliitäntä | DIN EN 175301-803 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Rungon materiaali | messinki |
| Koko A | 109mm |
| L-mitta | 160mm |
| Koko H | 142,5mm |
| Koko L1 | 20mm |
| H1-mitta | 108mm |
| H2-mitta | 33mm |
| Ruuvikierre | BSP 2" |
| Toimintapaine | 0,1...16bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 50mm |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Keskitason maks. lämpötila | 90°C |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kalvorakenne |
| L2-ulottuvuus | 36...30mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista