Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄHKÖMAGNEETTINEN VENTTIILI - 0,1÷16BAR - MESSINKI - NBR-RAAKAKUMI
8240400.9101.23050



Valmistaja NORGREN HERION Ruuvikierre BSP 1" Sähköliitäntä DIN 43650 typ A Tiivistysluokka IP65 Pneumatiikan elementtien ominaisuus järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa... Lue lisää
434,76 €(Sis.alv)
346,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8240400.23050
- Paino: 0.99 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1"
- Koko A: 62mm
- Rungon materiaali: messinki
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Johdon ulkohalkaisija: 25mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Ruuvikierre | BSP 1" |
| Sähköliitäntä | DIN 43650 typ A |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | järjestelmät neutraalien kaasujen ja nesteiden kanssa |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kalvorakenne |
| Rungon materiaali | messinki |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | sähkömagneettinen venttiili |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Toimintapaine | 0,1...16bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 25mm |
| Koko L1 | 20mm |
| H2-mitta | 33mm |
| L2-ulottuvuus | 36...30mm |
| Koko A | 62mm |
| L-mitta | 95mm |
| H1-mitta | 77mm |
| Koko H | 97,5mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Keskitason maks. lämpötila | 90°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €