Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - SPDT - PANEELIASENNETTAVA - OUT 1: 250VAC/8A



Valmistaja ESSECI Tuotantosarja SCL210 Asennus paneelille Lisätoimitoja mahdollinen salasanasuoja, LED ja käyttötilailmaisin Lähtö 1 laji SPDT Moduulin tyyppi säädin Näytön korkeus 1 14mm... Lue lisää
168,12 €(Sis.alv)
133,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SCL210E7A
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP65 (edestäpäin)
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: ESSECI
- Ulkoiset koot: 75x33x63mm
- Asennusaukon koot: 71x29mm
- Tuotantosarja: SCL210
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Moduulin tyyppi: säädin
- Sovelletun näytön laji: LED 3 numeroa + merkki
- Lisätoimitoja: mahdollinen salasanasuoja, LED ja käyttötilailmaisin
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - SPDT - PANEELIASENNETTAVA - OUT 1: 250VAC/8A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ESSECI |
| Tuotantosarja | SCL210 |
| Asennus | paneelille |
| Lisätoimitoja | mahdollinen salasanasuoja, LED ja käyttötilailmaisin |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Moduulin tyyppi | säädin |
| Näytön korkeus 1 | 14mm |
| Näytön väri | punainen |
| Ohjausmenetelmä | kuminäppäimistö |
| Näytön tyyppi | LED 3 numeroa + merkki |
| Tiivistysluokka | IP65 (edestäpäin) |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Tulo 1 laji | 4...20mA |
| Tulon 1 ominaisuudet | analoginen, virta- |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Hallittu arvoalue | -99.9...999 |
| Asennusaukon koot | 71x29mm |
| Ulkomitat | 75x33x63mm |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista