Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - SPDT - DIN-KISKOLLE - -10÷50°C - 230VAC



Valmistaja ESSECI Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -10...50°C Näytön tyyppi LED Lähtö 1 laji SPDT Valvottu koko lämpötila Tulon 1 säätö ON-OFF-hystereesillä Ohjausmenetelmä... Lue lisää
155,76 €(Sis.alv)
124,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SCD210E3A
- Paino: 0.26 kg
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: ESSECI
- Ulkoiset koot: 71x90x58mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Moduulin tyyppi: säädin
- Sovelletun näytön laji: LED
- Sovelletun näytön laji: LED 3 numeroa + merkki
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - SPDT - DIN-KISKOLLE - -10÷50°C - 230VAC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ESSECI |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Näytön tyyppi | LED |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Ohjausmenetelmä | kuminäppäimistö |
| Tulon 1 ominaisuudet | RTD |
| Hallittu arvoalue | -99.9...999 |
| Tulo 1 laji | Pt100 |
| Näyttöparametrit | 3 numeroa |
| Näytön korkeus 1 | 12mm |
| Ulkomitat | 71x90x58mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Moduulin tyyppi | säädin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista