- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄÄDIN - NOPEUS - 230VAC - RAPPAUKSEN PÄÄLLE - 400W - 2,2A - 90X173X89MM
17886-9919



Valmistaja BREVE TUFVASSONS Yhteensopivuusnormi EN 60669-1 Yhteensopivuusnormi EN 60669-2-1 Yhteensopivuusnormi EN 61000-6-1 Yhteensopivuusnormi EN 61000-6-3 Virtalähteen jännite 230V AC Moottorin... Lue lisää
224,84 €(Sis.alv)
179,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ARWT-3.01-IP54
- Paino: 2.34 kg
- Asennus: rappauksen päälle
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Sovellus: yksivaiheisten puhallinmoottoreiden nopeuden säätö
- Ulkoiset koot: 90x173x89mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61000-6-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60669-2-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61000-6-3
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60669-1
- Huippuvirta: 2,2A
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60669-1 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60669-2-1 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61000-6-1 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61000-6-3 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Moottorin maksimiteho | 0,4kW |
| Sovellus | yksivaiheisten puhallinmoottoreiden nopeuden säätö |
| Valvottu koko | nopeus |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Automaatiomoduulin tyyppi | säädin |
| Ulkomitat | 90x173x89mm |
| Huippuvirta | 2,2A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €