Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RGBW OHJAIN - SMART HOME - WIFI - RASIA-ASENNUS - 9÷30VDC - IP20 - FOX - 0÷45°C
WI-RGBW-P



Valmistaja F&F Type of automation module RGBW ohjain Kauppanimi Smart Home Siirtoprotokolla WIFI Asennus tölkki Virtalähteen jännite 9...30V DC Tiivistysluokka IP20 Tuotantosarja FOX... Lue lisää
71,59 €(Sis.alv)
57,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WI-RGBW-P
- Paino: 50.5 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: ruuviliittimet
- Taajuus: 2,4GHz
- Asennus: rasia-asennus
- Toimintalämpötila: 0...45°C
- Valmistaja: F&F
- Sovellus: älykäs talo
- Huippuvirta: 4A
- Tuotantosarja: FOX
- Virtalähteen jännite: 9...30V DC
- Koot: 48x43x20mm
- Tehonkulutus: 1,5W
- Siirtoprotokolla: WIFI
- Lisätoimitoja: lämpösuoja
- Lisätoimitoja: mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella
- Kanavien luku: 4
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | F&F |
| Type of automation module | RGBW ohjain |
| Kauppanimi | Smart Home |
| Siirtoprotokolla | WIFI |
| Asennus | tölkki |
| Virtalähteen jännite | 9...30V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | FOX |
| Toimintalämpötila | 0...45°C |
| Koot | 48x43x20mm |
| Taajuus | 2,4GHz |
| Tehonkulutus | 1,5W |
| Kanavien luku | 4 |
| Sovellus | älykäs talo |
| Liitin | ruuviliittimet |
| Huippuvirta | 4A |
| Ohjausjännite | 9...30V DC |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | FOX |
| Lisätoimitoja | lämpösuoja |
| Lisätoimitoja | mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €