- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RFID TURVAKYTKIN - R-SAFE - IP67 - POK - -25÷70°C - MITTA-ALUE: 12÷25MM
RRFID A S G



Valmistaja REER Turvakytkimen tyyppi RFID Tuotantosarja R-SAFE Tiivistysluokka IP67 Rungon materiaali POK Toimintalämpötila -25...70°C Ulkomitat 28,5x42x18mm Ulottuvuus 12...25mm Sovellus... Lue lisää
39,91 €(Sis.alv)
31,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1294050
- Paino: 30 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: ReeR
- Sovellus: elintarviketeollisuus
- Ulkoiset koot: 28,5x42x18mm
- Tuotantosarja: R-SAFE
- Rungon materiaali: POK
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RFID TURVAKYTKIN - R-SAFE - IP67 - POK - -25÷70°C - MITTA-ALUE: 12÷25MM RRFID A S G
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REER |
| Turvakytkimen tyyppi | RFID |
| Tuotantosarja | R-SAFE |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Rungon materiaali | POK |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 28,5x42x18mm |
| Ulottuvuus | 12...25mm |
| Sovellus | elintarviketeollisuus |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Koodaus | Generic |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista