Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ASCON TECNOLOGIC Toimintalämpötila 0...50°C Tiivistysluokka IP65 etupuolelta Lähtö laji rele Laskentaulottuma 0...9999h Virtalähteen jännite 12V AC Virtalähteen jännite 12V DC... Lue lisää
252,13 €(Sis.alv)
200,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT31-FS
- Paino: 0.14 kg
- Tiivistysluokka: IP65 etupuolelta
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: ASCON TECNOLOGIC
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Virtalähteen jännite: 12V AC
- Lähtö laji: rele
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: AIKA-ULOTTUMA: 0÷9999H - RELE - 12VAC - 12VDC TT31-FS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ASCON TECNOLOGIC |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 etupuolelta |
| Lähtö laji | rele |
| Laskentaulottuma | 0...9999h |
| Virtalähteen jännite | 12V AC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Releen tyyppi | aika- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista