
HIGHLY ELECTRIC
RAJAKYTKIN - VIPU R 38MM, Ø17,5MM METALLIRULLA - NO + NC - 10A
WL-5104
Tuotekoodi: WL-5104
35,24 €(Sis.alv)
28,08 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Tuotantosarja | SZL-WL |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Rungon materiaali | sinkki |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| Kytkinten ominaisuudet | hyppykoskettimet |
| Kytkentäjännite | max. 125V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Liitin | PF1/2 |
| Toimilaite laji | vipu R 38mm, Ø17,5mm metallirulla |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Mekaaninen kestävyys | 15000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -10...80°C |
| Rungon koko | 68,7x40x41,5mm |
| Asennusaukkojen määrä | 4 |
| Asennusaukkojen rasteri | 30,2/58,7mm |
