Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Anturin tyyppi rajakytkin Toimilaite laji säädettävä vipu R 90mm, Ø17,5mm metallirulla Lähdön konfiguraatio NO + NC Maks. kosketinten virta 10A Kytkentäjännite max.... Lue lisää
39,76 €(Sis.alv)
31,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WL-5108
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP64
- Liitin: M20
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Asennusaukkojen rasteri: 30,2/58,7mm
- Rungon materiaali: metalli
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,4A / 250V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Rungon koot: 72,3x40x41,5mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimilaite laji | säädettävä vipu R 90mm, Ø17,5mm metallirulla |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Liitin | M20 |
| Tiivistysluokka | IP64 |
| Rungon koko | 72,3x40x41,5mm |
| Asennusaukkojen määrä | 4 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rungon materiaali | metalli |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 125V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,4A / 250V DC |
| Asennusaukkojen rasteri | 30,2/58,7mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €