RAJAKYTKIN - Ø6,8MM KARA - NO + NC - 5A - MAX.250VAC - TAIVUTUSSUOJA
AH8111
RAJAKYTKIN - Ø6,8MM KARA - NO + NC - 5A - MAX.250VAC - TAIVUTUSSUOJA - Rajakytkimet - AH8111 - 1
Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Rungon koko 64x28x25mm Toimintalämpötila -25...70°C Liitin taivutussuoja Asennusaukkojen rasteri 21/56mm Asennusaukkojen määrä 4 Maks. kosketinten virta 5A... Lue lisää
  • Tuotekoodi: AH8111
  • Paino: 0.13 kg
  • Tiivistysluokka: IP64
  • Liitin: taivutussuoja
  • Kytkinten ominaisuudet: hyppykoskettimet
  • Anturin tyyppi: rajakytkin
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: HIGHLY
  • Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
  • Asennusaukkojen rasteri: 21/56mm
  • Rungon materiaali: muovi
  • Rungon materiaali: metalli
  • AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 125V AC
  • Kytkentäjännite: max. 250V AC
  • Rungon koot: 64x28x25mm
kpl
ValmistajaHIGHLY ELECTRIC
Rungon koko64x28x25mm
Toimintalämpötila-25...70°C
Liitintaivutussuoja
Asennusaukkojen rasteri21/56mm
Asennusaukkojen määrä4
Maks. kosketinten virta5A
DC-kosketinkuormitus @R5A / 125V AC
Kytkentäjännitemax. 250V AC
Anturin tyyppirajakytkin
TiivistysluokkaIP64
Toimilaite lajiØ6,8mm kara