Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Rungon koko 64x28x25mm Toimintalämpötila -25...70°C Liitin taivutussuoja Asennusaukkojen rasteri 21/56mm Asennusaukkojen määrä 4 Maks. kosketinten virta 5A... Lue lisää
28,22 €(Sis.alv)
22,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AH8111
- Paino: 0.13 kg
- Tiivistysluokka: IP64
- Liitin: taivutussuoja
- Kytkinten ominaisuudet: hyppykoskettimet
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Asennusaukkojen rasteri: 21/56mm
- Rungon materiaali: muovi
- Rungon materiaali: metalli
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 125V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Rungon koot: 64x28x25mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Rungon koko | 64x28x25mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Liitin | taivutussuoja |
| Asennusaukkojen rasteri | 21/56mm |
| Asennusaukkojen määrä | 4 |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 125V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Kytkinten ominaisuudet | hyppykoskettimet |
| Tiivistysluokka | IP64 |
| Toimilaite laji | Ø6,8mm kara |
| Rungon materiaali | metalli |
| Rungon materiaali | muovi |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €