Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Anturin tyyppi rajakytkin Lähdön konfiguraatio DPDB Liitin PG13,5 Tiivistysluokka IP67 Toimintalämpötila -10...80°C Rungon materiaali metalli Asennusaukkojen määrä 4... Lue lisää
200,99 €(Sis.alv)
160,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WLD2-G
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: PG13,5
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -10...80°C
- Valmistaja: OMRON
- Asennusaukkojen rasteri: 30,2mm
- Rungon materiaali: metalli
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 6A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Kytkentäjännite: max. 500V AC
- Rungon koot: 40x42x68,7mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OMRON |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Lähdön konfiguraatio | DPDB |
| Liitin | PG13,5 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -10...80°C |
| Rungon materiaali | metalli |
| Asennusaukkojen määrä | 4 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 500V AC |
| Toimilaite laji | Ø14,3mm pitkänomainen metallirulla |
| Asennusaukkojen rasteri | 30,2mm |
| Rungon koko | 40x42x68,7mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €