RAJAKYTKIN - Ø12MM TERÄSRULLA - NC + NO X2 - 10A - MAX.250VAC - PG13,5
FR 2215-M2R28
RAJAKYTKIN - Ø12MM TERÄSRULLA - NC + NO X2 - 10A - MAX.250VAC - PG13,5 - Rajakytkimet - FR2215-1 - 1
Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Lähdön konfiguraatio NC + NO x2 Toimilaite laji Ø12mm teräsrulla Liitin PG13,5 Anturin tyyppi rajakytkin Yhteensopivat tuotteet VF-SFP1 Asennusaukkojen rasteri... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FR2215-1
  • Paino: 70.4 g
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Liitin: PG13,5
  • Anturin tyyppi: rajakytkin
  • Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
  • Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
  • Tuotantosarja: FR
  • Kytkentäjännite: max. 250V AC
  • Rungon koot: 51,5x30,8x30,8mm
kpl
ValmistajaPIZZATO ELETTRICA
Lähdön konfiguraatioNC + NO x2
Toimilaite lajiØ12mm teräsrulla
LiitinPG13,5
Anturin tyyppirajakytkin
Yhteensopivat tuotteetVF-SFP1
Rungon koko51,5x30,8x30,8mm
Asennusaukkojen määrä2
Maks. kosketinten virta10A
Kytkentäjännitemax. 250V AC
TuotantosarjaFR
TiivistysluokkaIP67
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "RAJAKYTKIN - Ø12MM TERÄSRULLA - NC + NO X2 - 10A - MAX.250VAC - PG13,5" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä