Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Anturin tyyppi rajakytkin Toimilaite laji Ø12mm pitkänomainen metallirulla Lähdön konfiguraatio NO + NC Maks. kosketinten virta 5A Kytkentäjännite max. 240V AC... Lue lisää
59,88 €(Sis.alv)
47,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EFM-L-3-32
- Paino: 0.31 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: johdot
- Kytkinten ominaisuudet: hyppykoskettimet
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Asennusaukkojen rasteri: 20...25mm
- Rungon materiaali: metalli
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1,5A / 240V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,27A / 240V DC
- Kytkentäjännite: max. 240V AC
- Kytkentäjännite: max. 240V DC
- Rungon koot: 43x35x16mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimilaite laji | Ø12mm pitkänomainen metallirulla |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kytkentäjännite | max. 240V AC |
| Kytkentäjännite | max. 240V DC |
| Liitin | johdot |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Rungon koko | 43x35x16mm |
| Asennusaukkojen määrä | 2 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rungon materiaali | metalli |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1,5A / 240V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,27A / 240V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1,6Hz |
| Asennusaukkojen rasteri | 20...25mm |
| Kytkinten ominaisuudet | hyppykoskettimet |
| Rakenne | lähtö sivulla |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €