Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Rungon materiaali muovi Lähdön konfiguraatio NO + NC Liitin PG13,5 Anturin tyyppi rajakytkin Toimintalämpötila -25...80°C Rungon koko 53,9x30,8x30,6mm Asennusaukkojen... Lue lisää
22,25 €(Sis.alv)
17,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ED-1-1-63
- Paino: 79.9 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: PG13,5
- Kytkinten ominaisuudet: riip. koskettimet
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...80°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
- Rungon materiaali: muovi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1,5A / 240V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,27A / 240V DC
- Kytkentäjännite: max. 240V AC
- Kytkentäjännite: max. 240V DC
- Rungon koot: 53,9x30,8x30,6mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Rungon materiaali | muovi |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Liitin | PG13,5 |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Rungon koko | 53,9x30,8x30,6mm |
| Asennusaukkojen rasteri | 20...22mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,27A / 240V DC |
| Kytkentäjännite | max. 240V AC |
| Kytkentäjännite | max. 240V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1,5A / 240V AC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1,6Hz |
| Asennusaukkojen määrä | 2 |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kytkinten ominaisuudet | riip. koskettimet |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimilaite laji | tekomateriaalista valmistetulla rullalla varustettu R 21,5 mm vipu, joka kytkee vain yhteen suuntaan |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €