Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Kytkinten ominaisuudet hyppykoskettimet Tiivistysluokka IP67 Liitin M20 Rungon materiaali metalli Toimilaite laji muovirullalla varustettu tappi Ø14 mm Lähdön... Lue lisää
31,25 €(Sis.alv)
24,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FM1102-M2
- Paino: 0.16 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: M20
- Kytkinten ominaisuudet: hyppykoskettimet
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...80°C
- Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
- Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
- Rungon materiaali: metalli
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 6A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Kytkentäjännite: max. 500V AC
- Mekaaninen kestävyys: 20000000 sykliä
- Rungon koot: 54,4x30,8x31,5mm
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PIZZATO ELETTRICA |
| Kytkinten ominaisuudet | hyppykoskettimet |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M20 |
| Rungon materiaali | metalli |
| Toimilaite laji | muovirullalla varustettu tappi Ø14 mm |
| Lähdön konfiguraatio | NC x2 |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Rungon koko | 54,4x30,8x31,5mm |
| Asennusaukkojen rasteri | 20...22mm |
| Asennusaukkojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 500V AC |
| Mekaaninen kestävyys | 20000000 sykliä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €