Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Maks. kosketinten virta 10A Kytkentäjännite max. 250V DC Kytkentäjännite max. 400V AC Toimintalämpötila -40...80°C DC-kosketinkuormitus @R 6A / 250V AC... Lue lisää
13,85 €(Sis.alv)
11,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VFB1001
- Paino: 25.6 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Kytkinten ominaisuudet: riip. koskettimet
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
- Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
- Rungon materiaali: muovi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Rungon koot: 26,8x39,6x25mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PIZZATO ELETTRICA |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 24V DC |
| Kytkinten ominaisuudet | riip. koskettimet |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimilaite laji | muovimäntä |
| Rungon materiaali | muovi |
| Lähdön konfiguraatio | NO x2 |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Asennusaukkojen rasteri | 20...22mm |
| Rungon koko | 26,8x39,6x25mm |
| Asennusaukkojen määrä | 2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista