RAJAKYTKIN - METALLIMÄNTÄ - NO X2 - 10A - MAX.400VAC - MAX.250VDC - IP20
VF B1202-G
RAJAKYTKIN - METALLIMÄNTÄ - NO X2 - 10A - MAX.400VAC - MAX.250VDC - IP20 - Rajakytkimet - VFB1202-G - 1
Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Maks. kosketinten virta 10A Kytkentäjännite max. 250V DC Kytkentäjännite max. 400V AC Toimintalämpötila -40...80°C DC-kosketinkuormitus @R 6A / 250V AC... Lue lisää
  • Tuotekoodi: VFB1202-G
  • Paino: 30 g
  • Tiivistysluokka: IP20
  • Kytkinten ominaisuudet: hyppykoskettimet
  • Anturin tyyppi: rajakytkin
  • Toimintalämpötila: -40...80°C
  • Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
  • Liitoksen pinnoitus: kullattu
  • Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
  • Rungon materiaali: muovi
  • AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
  • DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 24V DC
  • Kytkentäjännite: max. 400V AC
  • Kytkentäjännite: max. 250V DC
  • Rungon koot: 26,8x39,6x25mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaPIZZATO ELETTRICA
Maks. kosketinten virta10A
Kytkentäjännitemax. 250V DC
Kytkentäjännitemax. 400V AC
Toimintalämpötila-40...80°C
DC-kosketinkuormitus @R6A / 250V AC
TiivistysluokkaIP20
Liitoksen pinnoituskullattu
Toimilaite lajimetallimäntä
Rungon materiaalimuovi
Lähdön konfiguraatioNO x2
Anturin tyyppirajakytkin
Rungon koko26,8x39,6x25mm