Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Lähdön konfiguraatio NO + NC Liitin PG11 Anturin tyyppi rajakytkin Toimintalämpötila -25...80°C Rungon koko 40x49x33mm Maks. kosketinten virta 6A Max.... Lue lisää
31,26 €(Sis.alv)
24,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FC310
- Paino: 0.26 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: PG11
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...80°C
- Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
- Max. toimintajännite: 400V AC
- Mekaaninen kestävyys: 20000000 sykliä
- Rungon koot: 40x49x33mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RAJAKYTKIN - KUMITIIVISTE,Ø10MM KARA - NO + NC - 6A - 400VAC - PG11 FC 310
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PIZZATO ELETTRICA |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Liitin | PG11 |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Rungon koko | 40x49x33mm |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| Max. toimintajännite | 400V AC |
| Mekaaninen kestävyys | 20000000 sykliä |
| Toimilaite laji | kumitiiviste |
| Toimilaite laji | Ø10mm kara |
| Tiivistysluokka | IP67 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista