RAJAKYTKIN - KUMITIIVISTE,Ø10MM KARA - NO + NC - 10A - MAX.250VAC
FR 508
RAJAKYTKIN - KUMITIIVISTE,Ø10MM KARA - NO + NC - 10A - MAX.250VAC - Rajakytkimet - FR508 - 1
Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Tuotantosarja FR Yhteensopivat tuotteet VF-SFP1 Lähdön konfiguraatio NO + NC Anturin tyyppi rajakytkin Asennusaukkojen rasteri 20...22mm Rungon koko 51,5x30,8x30,8mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FR508
  • Paino: 81.7 g
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Liitin: PG13,5
  • Anturin tyyppi: rajakytkin
  • Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
  • Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
  • Tuotantosarja: FR
  • Kytkentäjännite: max. 250V AC
  • Rungon koot: 51,5x30,8x30,8mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaPIZZATO ELETTRICA
TuotantosarjaFR
Yhteensopivat tuotteetVF-SFP1
Lähdön konfiguraatioNO + NC
Anturin tyyppirajakytkin
Rungon koko51,5x30,8x30,8mm
Asennusaukkojen määrä2
Maks. kosketinten virta10A
Kytkentäjännitemax. 250V AC
Toimilaite lajikumitiiviste
Toimilaite lajiØ10mm kara